Pokusa Raw Diet Line Taurine 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.38 Cena przed promocją: 48.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.38 Cena przed promocją: 48.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 150 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 73mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.