Pokusa Raw Diet Line MSM + Rose Hip 120tab
Dostępność: 7 szt.
Cena: 39.76 Cena przed promocją: 44.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 39.76 Cena przed promocją: 44.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 60 g |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Popiół surowy | 0,16% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Białko | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 3,7% |
| Włókna surowe | 56,4% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 50mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.