Pokusa Raw Diet Line Drożdże browarnicze 250g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.29 Cena przed promocją: 41.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.29 Cena przed promocją: 41.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Waga produktu | 250 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zawartość wilgoci | 4,2% |
| Białko | 44,8% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 94mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.