Pojazd Truckies Pick up
Symbol: 01628
Dostępność: 11 szt.
Cena: 34.20 Cena przed promocją: 38.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 01628
Dostępność: 11 szt.
Cena: 34.20 Cena przed promocją: 38.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Pojazd Truckies Pick up
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
01628 |
| Rodzaj | Samochody |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny Pomarańczowy |
| Długość | 26.5 cm |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.