Pojazd Na Akumulator Land Rover Discovery DLS-K06 Czarny LEAN CARS
Symbol: 28998
Dostępność: 65 szt.
Cena: 725.40 Cena przed promocją: 806.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 28998
Dostępność: 65 szt.
Cena: 725.40 Cena przed promocją: 806.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pojazd Na Akumulator Land Rover Discovery DLS-K06 Czarny
Wymiary opakowania:
95,5 cm x 52 cm x 29,5 cm
Waga opakowania:
14,4 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DLS-K06 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 95cm x 61 cm x 51 cm |
| Prędkość | 3-4 km/h |
| Masa Własna | 12.3 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB Bluetooth, FM Radio mp3 |
| Długość towaru w centymetrach | 95 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 51 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 61 |
| Waga gabarytowa w gramach | 49257.5 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl