Poduszka elektryczna HK COMFORT
Symbol: HK COMFORT
Dostępność: 5 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HK COMFORT
Dostępność: 5 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Poduszka elektryczna HK COMFORT
Niezwykle miękka poduszka elektryczna zapewnia szybkie nagrzewanie i przyjemne ciepło. Przyjemny, przyjazny dla skóry materiał gwarantuje wygodne użytkowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 100 W |
| Materiał | Polar |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Timer | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 2.3 m |
| Kolor | Biały Bordowy |
| Wymiary |
44 x 33 cm |
| Waga | 330 g |
| Pozostałe parametry |
Odłączany przewód zasilający |
| Oznaczenia | |