Podstawka pod laptopa Trust MACY FOLDABLE METAL Grey
Symbol: 25647
Dostępność: 2 szt.
Cena: 125.58 Cena przed promocją: 139.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25647
Dostępność: 2 szt.
Cena: 125.58 Cena przed promocją: 139.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,2 cm (17") |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 34mm |