Podstawka chłodząca pod notebook VAKOSS LF-2463UK (17.x cala; 2 wentylatory; HUB)
Symbol: LF-2463UK
Dostępność: 15 szt.
Cena: 59.31 Cena przed promocją: 65.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LF-2463UK
Dostępność: 15 szt.
Cena: 59.31 Cena przed promocją: 65.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy (max) | 2,4 W |
| Napięcie | 5 V |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Średnica czaszy wentylatora | 13 cm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 2 szt. |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 360 x 260 x 20 mm |
| Szerokość | 367mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 275mm |
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.