Podstawka chłodząca TRUST EXTO LAPTOP ECO
Symbol: 24613
Dostępność: 6 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24613
Dostępność: 6 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Średnica czaszy wentylatora | 18 cm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 30mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.