Podstawka chłodząca Gamezone Wing 17,3 cala RGB
Symbol: TRASTA46405
Dostępność: 0 szt.
Cena: 152.10 Cena przed promocją: 169.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRASTA46405
Dostępność: 0 szt.
Cena: 152.10 Cena przed promocją: 169.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Podstawka chłodząca Gamezone Wing 17,3 cala RGB
Podświetlenie RGB
System podświetlenia RGB LED zapewnia niezwykłe wrażenia i umożliwia stworzenie niepowtarzalnego klimatu.
Regulacja pochylenia
Wygodna i stabilna regulacja pozwala ustawić stację pod jednym z 5 wybranych kątów. Podniesienie kąta stacji umożliwia ustawienie monitora notebooka na wysokości wzroku użytkownika. Dzięki temu, przy użyciu zewnętrznej klawiatury i myszy, użytkownik będzie miał taki sam komfort pracy jak użytkownik komputera stacjonarnego.
Wydajny i cichy wentylator
Za chłodzenie odpowiada wydajny i bardzo cichy - 185mm wentylator obracający się nawet do 800obr/min.
Unikalny wygląd stacja zawdzięcza wysokiej jakości tworzywu i zmiennemu podświetleniu RGB LED. Stacja spokojnie pomieści nawet duże notebooki o przekątnej ekranu 17,3 cali. Laptop zabezpieczony jest przed zsuwaniem się ze stacji szerokimi blokadami.
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 18.5 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Hub USB | 2 porty |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
400 x 290 x 40 mm |
| Waga | 0.96 kg |
| Pozostałe parametry |
Perforowana powierzchnia zaprojektowana dla lepszego rozpraszania ciepła |
| Oznaczenia | |