Podnośnik słupkowy YATO YT-17005
Symbol: YT-17005
Dostępność: 18 szt.
Cena: 133.23 Cena przed promocją: 148.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-17005
Dostępność: 18 szt.
Cena: 133.23 Cena przed promocją: 148.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalny udźwig | 12000 kg |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 23 cm |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 46,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Hydraulic jack |
| Przeznaczenie | Samochód |
| Certyfikaty | CEEAC |
| Układ | Podnośnik butelkowy |
| Waga produktu | 7,67 kg |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 270mm |
• Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi.
• Używać wyłącznie na stabilnej i płaskiej powierzchni.
• Regularnie kontrolować stan techniczny urządzenia.