Podkaszarka MAKITA UR3501 (Żyłka)
Symbol: UR3501
Dostępność: 10 szt.
Cena: 672.17 Cena przed promocją: 746.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UR3501
Dostępność: 10 szt.
Cena: 672.17 Cena przed promocją: 746.86 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ głowy | Żyłka |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Szybkość obrotowa | 5700 RPM |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Szerokość koszenia | 35 cm |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Długość kabla | 0,35 m |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Długość produktu | 1550 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Szerokość | 1575mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie używać w pobliżu łatwopalnych materiałów.
• Dzieci powinny być z dala od urządzenia podczas jego używania.
• Używać zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapobiec ryzyku urazów.