Podkaszarka MAKITA UR3000 (Żyłka; 300 mm)
Symbol: UR3000
Dostępność: 10 szt.
Cena: 275.09 Cena przed promocją: 305.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UR3000
Dostępność: 10 szt.
Cena: 275.09 Cena przed promocją: 305.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Szybkość obrotowa | 9000 RPM |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | 450 W |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 120mm |
• Dzieci powinny być z dala od urządzenia podczas jego używania.
• Używać zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapobiec ryzyku urazów.
• Nie używać w pobliżu łatwopalnych materiałów.