PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
Symbol: POE-48-24W-G
Dostępność: 2 szt.
Cena: 75.60 Cena przed promocją: 84.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: POE-48-24W-G
Dostępność: 2 szt.
Cena: 75.60 Cena przed promocją: 84.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W-G
| Informacje o produkcie | |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Napięcie wyjściowe | 48 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.5 A |
| Moc wyjściowa | 24 W |
| Zakres napięcia wejściowego | 85~264 VAC 47~63 Hz |
| Wysokość | 96 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Waga | 166 g |
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |