Płyta indukcyjna WLB3360NE
Symbol: WLB3360NE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1472.40 Cena przed promocją: 1636.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WLB3360NE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1472.40 Cena przed promocją: 1636.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Ostrzeżenie o gorących polach Rozpoznawanie wielkości/obecności garnka FlexiCook Blokada bezpieczeństwa - blokada panelu sterowania |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Wysokość | 5.4 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Waga | 9.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |