Płyta indukcyjna PI3520U
Symbol: 21743
Dostępność: 25 szt.
Cena: 1092.60 Cena przed promocją: 1214.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21743
Dostępność: 25 szt.
Cena: 1092.60 Cena przed promocją: 1214.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta indukcyjna PI3520U
PowerBooster
Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę 0,4 l zagotujesz nawet w 60 sekund! Krótszy czas gotowania czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!
Zabudowa na równo z blatem
Koniec z brudem w szczelinach między płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, by można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od teraz praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Moc całkowita | 3.7 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 2 |
| Informacje o płycie |
|
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Heat control Zabezpieczenie przed zalaniem Automatyczne wyłączenie Timer Minutnik Zabezpieczenie przed przegrzaniem Podtrzymywanie ciepła |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 52.2 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Oznaczenia | |