Płyta indukcyjna 2 polowa CID30/1
Symbol: 33803570
Dostępność: 30 szt.
Cena: 792.00 Cena przed promocją: 880.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 33803570
Dostępność: 30 szt.
Cena: 792.00 Cena przed promocją: 880.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Moc całkowita | 3.5 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 2 |
| Informacje o płycie |
Pole 1:
|
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Booster Zabezpieczenie przed dziećmi Minutnik Pauza Automatyczne wyłączenie |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Oznaczenia | |