Płyta gazowa na szkle HILG642C5SB
Symbol: HILG642C5SB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 773.10 Cena przed promocją: 859.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HILG642C5SB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 773.10 Cena przed promocją: 859.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta gazowa na szkle HILG642C5SB
Wysoce wydajny palnik gazowy
Szybsze i bardziej wydajne gotowanie dzięki specjalnej konstrukcji palnika
Nie pozwól, aby pracowity dzień pozbawił Cię zdrowego posiłku. Teraz na płycie grzejnej możesz ugotować każdy posiłek szybciej i wydajniej. Palniki gazowe o wysokiej wydajności zużywają mniej gazu i umożliwiają szybsze gotowanie niż standardowe palniki. Dzięki temu ulubione dania możesz szybko podać na stół nawet w krótkim czasie.
Bezpieczny gaz
Automatyczne odcięcie gazu
Płomień może łatwo zgasnąć, gdy nie ma cię w pobliżu, uwalniając niebezpieczny gaz do domu. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu wykrywa, kiedy płomień palnika zostaje zgaszony przez zawartość garnka, która wykipiała, lub przez podmuch wiatru, a następnie odcina dopływ gazu. Bez wycieków i bez obaw.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowo-szklana |
| Kolor | czarny |
| Moc całkowita | 7.4 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Sterowanie | pokrętła |
| Funkcje | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zapalarka |
| Ruszty | Żeliwne |
| Wysokość | 4.6 cm |
| Szerokość | 58.5 cm |
| Głębokość | 52.4 cm |
| Waga | 14.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |