Płyta gazowa PGA6100APB
Symbol: 21132
Dostępność: 30 szt.
Cena: 994.50 Cena przed promocją: 1105.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21132
Dostępność: 30 szt.
Cena: 994.50 Cena przed promocją: 1105.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta gazowa emaliowana PGA6100ApB
Duży palnik 2,8 kW
Codzienne przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi już sprawiać problemu. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz mieć duży palnik o mocy 2,8 kW. Duży palnik to większa powierzchnia grzania. Optymalnie wykorzystasz nawet duże garnki, dzięki czemu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy. Zyskujesz czas, a twoje potrawy pozostaną pyszne i aromatyczne.
Stabilne ruszty żeliwne
Powierzchnia płyty: emaliowana
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Sterowanie | pokrętła |
| Funkcje | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Ruszty | Żeliwne |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Waga | 8.3 kg |
| Oznaczenia | |