Płyta gazowa AKM268IX
Symbol: AKM268IX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 681.30 Cena przed promocją: 757.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AKM268IX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 681.30 Cena przed promocją: 757.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta gazowa AKM268IX
Różnorodność gotowania
Różne wielkości pól zapewniają szeroki wachlarz możliwości gotowania - od szybkiego smażenia do gotowania na wolnym ogniu.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
System odcinający dopływ gazu w przypadku zagaśnięcia płomienia na przykład w wyniku zalania palnika lub przeciągu. Eliminuje ryzyko ulatniania się gazu i zapewnia bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków.
Zapalarka w pokrętle
Dzięki zapalarce w pokrętle korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i znacznie ułatwia obsługę płyty.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Kolor | inox |
| Moc całkowita | 7.3 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Sterowanie | pokrętła |
| Funkcje | Zapalarka Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Wysokość | 4.1 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |