Płyn do szyb KARCHER RM 503 RM 503 6.295-302
Symbol: RM 503 6.295-302
Dostępność: 1 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RM 503 6.295-302
Dostępność: 1 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość | 4 |
| Typ opakowania | Saszetka |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Bez smug | Tak |
| Pojemność | 20 ml |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.