Pistolet lakierniczy HVLP 0,6L YT-2341 YATO
Symbol: YT-2341
Dostępność: 12 szt.
Cena: 84.13 Cena przed promocją: 93.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-2341
Dostępność: 12 szt.
Cena: 84.13 Cena przed promocją: 93.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 0,6 l |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Przeznaczenie pistoletu natryskowego | Farba |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Nadmuch | 410 l/min |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Źródło zasilania | Skompresowane powietrze |
| Waga produktu | 640 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 130mm |