Pilnik do pięt Medisana CR 870
Symbol: 88576
Dostępność: 5 szt.
Cena: 82.64 Cena przed promocją: 91.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88576
Dostępność: 5 szt.
Cena: 82.64 Cena przed promocją: 91.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Elektryczna polerka do paznokci |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor obudowy | Niebieski, Biały |
| Liczba głowic/końcówek | 3 głowic(e) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 34,3 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 148 g |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 160mm |