Pilarka ukośnica DeWalt DWS780-QS (1675W; 305mm)
Symbol: DWS780-QS
Dostępność: 28 szt.
Cena: 4308.00 Cena przed promocją: 4786.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DWS780-QS
Dostępność: 28 szt.
Cena: 4308.00 Cena przed promocją: 4786.67 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Średnica tarczy | 30,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego | 3800 RPM |
| Rozmiar dyszy | 3 cm |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Moc pobierana | 1675 W |
| Wydajność cięcia 45° miter | 212 x 76 mm |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Waga produktu | 24,8 kg |
| Wysokość produktu | 396 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 585mm |
| Wysokość | 850mm |
• Zawsze nosić odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak okulary ochronne i rękawice.
• Nie używać w pobliżu wody.
• Trzymać z dala od dzieci.