Pilarka tarczowa bezszczotkowa MAKITA DHS680Z (165mm)
Symbol: DHS680Z
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1225.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DHS680Z
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1225.52
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Rodzaj silnika | BLDC |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 5,7 cm |
| Wbudowane światło | Tak |
| Średnica tarczy | 16,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5000 RPM |
| Głębokość cięcia przy 45º | 4,1 cm |
| Ładowarka | Nie |
| Ilość komór baterii | brak |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 250mm |
• Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, w tym okularów i rękawic ochronnych.
• Bateria powinna być utylizowana zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych.
• Trzymać urządzenie z dala od dzieci.