Pilarka łańcuchowa 800W do gałęzi PS7525 BLACK DECKER
Symbol: PS7525-QS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 377.26 Cena przed promocją: 419.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PS7525-QS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 377.26 Cena przed promocją: 419.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Średnica cięcia (max) | 22 cm |
| Poziom hałasu | 98 dB |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 800 W |
| Źródło zasilania | Sieć elektryczna |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Długość łopatek | 25 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 1840mm |