Pilarka Scorpion KS880EC-QS BLACK+DECKER
Symbol: KS880EC-QS
Dostępność: 18 szt.
Cena: 227.93 Cena przed promocją: 253.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KS880EC-QS
Dostępność: 18 szt.
Cena: 227.93 Cena przed promocją: 253.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Ręczna piła kabłąkowa |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Odpowiednie do materiałów | Metal, Plastik, Drewno |
| Długość łopatek | 23,9 cm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 495mm |
| Wysokość | 85mm |