Piła szablasta 900W FME360 Stanley
Symbol: FME360-QS
Dostępność: 4 szt.
Cena: 361.55 Cena przed promocją: 401.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FME360-QS
Dostępność: 4 szt.
Cena: 361.55 Cena przed promocją: 401.72 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Miękki start | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Działanie orbitalne | Nie |
| Moc pobierana | 900 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Długość cięcia | 2,8 cm |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 580mm |
• Używać ochrony osobistej w postaci rękawic i okularów ochronnych.
• Nie stosować w pobliżu wody lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności.
• Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi elektrośmieci.