Piła łańcuchowa elektryczna MAKITA UC3550A
Symbol: UC3550A
Dostępność: 9 szt.
Cena: 855.49 Cena przed promocją: 950.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UC3550A
Dostępność: 9 szt.
Cena: 855.49 Cena przed promocją: 950.54 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,2 l |
| Prędkość łańcucha | 14,5 m/s |
| Długość prowadnicy łańcucha | 35 cm |
| Skok łańcucha (podziałka) | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Moc | 2000 W |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Szerokość | 610mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 255mm |