Piekarnik retro EOB3400BOR
Symbol: EOB3400BOR
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1800.90 Cena przed promocją: 2001.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EOB3400BOR
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1800.90 Cena przed promocją: 2001.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik retro EOB3400BOR
Pojemna komora XXL
Możliwość pieczenia na trzech poziomach jednocześnie, co sprawia, że przygotowanie dużego posiłku za jednym razem nie stanowi problemu.
Wentylator UltraFanPlus
Duży wentylator z systemem obiegu powietrza sprawia, że potrawy są pieczone równomiernie, niezależnie od tego, gdzie zostaną umieszczone w piekarniku.
Czyszczenie parowe
Para zmiękcza tłuszcz i zabrudzenia, co ułatwia utrzymanie piekarnika w czystości.
Dodatkowe zalety:
| Informacje o produkcie | |
| Moc całkowita | 2.78 kW |
| Pojemność | 72 l |
| Programator | analogowy |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość zabudowy | 56 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne pizza |
| Funkcje specjalne |
|
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | nie |
| Czyszczenie | emalia łatwoczyszcząca para |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 29.9 kg |
| Informacje dodatkowe |
Pasuje w zestawie z płytą EGS6436RK - HZELEYG6436RK00 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |