Piekarnik SurroundCook EOF5H50BZ
Symbol: EOF5H50BZ
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1831.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EOF5H50BZ
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1831.00
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik SurroundCook EOF5H50BZ
Piekarnik do zabudowy SurroundCook równomiernie rozprowadza ciepło dzięki zaawansowanej technologii wentylacji i dodatkowej grzałce, zapewniając perfekcyjne rezultaty nawet na kilku poziomach jednocześnie. Posiada funkcje: SET, AquaClean oraz Even Cooking.
Równomierne gotowanie za każdym razem
Piekarnik 500 SurroundCook jest wyposażony w wentylator powietrza gorącego, który zapewnia efektywniejszy obieg powietrza niż zwykły piekarnik. Dzięki temu jedzenie jest zawsze równomiernie ugotowane bez konieczności obracania blachy czy dania.
Równomierna dystrybucja ciepła nawet przy pieczeniu na wielu poziomach
Dodatkowa trzecia grzałka wspomaga równomierne pieczenie nawet na trzech poziomach jednocześnie ciast lub ciasteczek.
Precyzyjna kontrola czasu dzięki funkcji SET
Funkcja SET dostarcza wskazówek i pomaga uzyskać precyzyjną kontrolę nad czasem gotowania za pośrednictwem wyświetlacza. Z łatwością możesz ustawić uruchomienie z opóźnieniem lub zakończenie gotowania.
AquaClean ułatwia czyszczenie piekarnika
Piekarnik wykorzystuje parę wodną, aby ułatwić czyszczenie bez użycia silnych chemikaliów. W trybie AquaClean urządzenie odparowuje wodę z komory piekarnika. Para następnie rozpuszcza zabrudzenia, umożliwiając naturalne czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki.
Szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking
Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury. W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników tradycyjnych, co umożliwia oszczędność czasu i energii.
Funkcja grilla. Dla szybszego przyrumieniania i grillowania
Idealna do tostów lub chrupiących potraw, funkcja Grill jest szybsza niż tradycyjne grillowanie i przyrumienianie.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 2.09 kW |
| Pojemność | 65 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 58.9 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | pizza grill (grill/opiekacz) delikatne ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) rozmrażanie grillowanie turbo |
| Funkcje specjalne |
|
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | AquaClean |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 28.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |