Piekarnik SurroundCook 600 pyroliza EOF4P56X
Symbol: EOF4P56X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2259.00 Cena przed promocją: 2510.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EOF4P56X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2259.00 Cena przed promocją: 2510.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Termoobieg Surround Cook
Piekarnik seria 600 SurroundCook piecze zawsze równomiernie. Termoobieg sprawia, że potrawy mogą być przygotowywane w niższej o 20% temperaturze w porównaniu do tradycyjnych przepisów. Dodatkowo nie trzeba obracać potraw czy przekładać na inny poziom. To realna oszczędność czasu i energii.
Wielopoziomowe pieczenie
Termoobieg umożliwia pieczenia nawet na 3 poziomach jednocześnie, idealne rozwiązanie w przypadku przygotowywanie kruchych ciastek i pierniczków.
Pyroliza - idealnie czysty piekarnik bez detergentów
Czyszczenie piekarnika przestało być zmorą, hamującą kulinarne zapędy. W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i zanieczyszczenia na drobny pył, który wystarczy usunąć ściereczką. Pozwala to utrzymać idealną czystość komory bez szorowania i używania detergentów.
EXPlore LED - responsywne sterowanie dotykowe
Poznaj nowy sposób sterowania ustawieniami piekarnika z wyświetlaczem EXPlore LED. Responsywne przyciski dotykowe umożliwiają dynamiczną kontrolę czasu gotowania, temperatury i innych parametrów.
Szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking
Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury. W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników tradycyjnych, co umożliwia oszczędność czasu i energii.
Blacha w rozmiarze XL
Piekarnik, który zapewnia więcej miejsca na pyszne potrawy. Pojemna komora i blachy w rozmiarze XL ułatwiają jednoczesne pieczenie na kilku poziomach, a przygotowanie dużego posiłku za jednym razem nie stanowi problemu. Sprawdzi się zarówno w przypadku babeczek, jak i pieczeni na rodzinny obiad.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 3490 W |
| Pojemność | 72 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 58.9 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 56.9 cm |
| Kolor | stalowy |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | pizza nawilżanie ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) chowane pokrętła grill (grill/opiekacz) rozmrażanie turbogrill (wentylator + opiekacz) zabezpieczenie przed dziećmi |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | pyroliza |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Waga | 31.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |