Piekarnik LOE8F38V biały
Symbol: LOE8F38V
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2935.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LOE8F38V
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2935.00
Rata 0% już od: / mc
Intuicyjne gotowanie z wyświetlaczem dotykowym EXCite
Dotykowy wyświetlacz TFT EXCIte zapewnia dostęp do wielu funkcji, które ułatwiają przygotowanie posiłku. Możesz łatwo dostosować temperaturę i czas pieczenia, a także uzyskać istotne informacje, dzięki którym Twoje dania będą jeszcze smaczniejsze.
Automatyczne ustawienia i powtarzalne rezultaty dzięki Gotowaniu wspomaganemu
Uzyskaj intuicyjny dostęp do najlepszych ustawień dla różnych dań dzięki funkcji Gotowania wspomaganego. Możesz pozwolić piekarnikowi na automatyczne dostosowanie ustawień albo samodzielnie kontrolować czas i temperaturę.
Efektywne czyszczenie bez wysiłku
Specjalna powłoka katalityczna pochłania i utlenia tłuszcz, oraz czystej emaliowanej komorze. Efektywne czyszczenie bez konieczności wycierania.
Drzwi z systemem cichego zamykania SoftClosing
System SoftClosing działa płynnie i bezgłośnie. Najwyższa jakość za każdym razem, gdy korzystasz z piekarnika.
Równomierna dystrybucja ciepła nawet przy pieczeniu na wielu poziomach
Dodatkowa trzecia grzałka wspomaga równomierne pieczenie nawet na trzech poziomach jednocześnie ciast lub ciasteczek.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 3490 W |
| Pojemność | 72 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 590 mm |
| Szerokość zabudowy | 560 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Kolor | biały |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | zabezpieczenie przed dziećmi nawilżanie podgrzewanie naczyń grillowanie turbo Chleb Ciasta ogrzewanie dolne pizza szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) grill (grill/opiekacz) rozmrażanie podtrzymywanie ciepła proponowanie temperatury |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | nie |
| Czyszczenie | AquaClean kataliza |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Waga | 29.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |