Piekarnik HQG572EB3
Symbol: HQG572EB3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2519.10 Cena przed promocją: 2799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HQG572EB3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2519.10 Cena przed promocją: 2799.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik HQG572EB3
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 3.6 kW |
| Pojemność | 71 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 59.5 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 54.8 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) pizza gorące powietrze delikatne grill (grill/opiekacz) AirFry gorące powietrze szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) zabezpieczenie przed dziećmi |
| Funkcje specjalne |
|
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | hydroliza pyroliza |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Waga | 37.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |