Piekarnik HBA514BB3
Symbol: HBA514BB3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1739.70 Cena przed promocją: 1933.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HBA514BB3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1739.70 Cena przed promocją: 1933.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik HBA514BB3
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 3.4 kW |
| Pojemność | 71 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 59.5 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 54.8 cm |
| Kolor | czarny |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | grill (grill/opiekacz) grill + obieg powietrza gorące powietrze gorące powietrze delikatne ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) pizza szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) zabezpieczenie przed dziećmi |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | nie |
| Czyszczenie | hydroliza |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Waga | 32.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |