Piekarnik EOF5F50BV
Symbol: EOF5F50BV
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1709.10 Cena przed promocją: 1899.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EOF5F50BV
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1709.10 Cena przed promocją: 1899.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Piekarnik EOF5F50BV
Równomierna dystrybucja ciepła nawet przy pieczeniu na wielu poziomach
Dodatkowa trzecia grzałka wspomaga równomierne pieczenie nawet na trzech poziomach jednocześnie ciast lub ciasteczek.
Efektywne czyszczenie bez wysiłku
Specjalna powłoka katalityczna pochłania i utlenia tłuszcz, oraz czystej emaliowanej komorze. Efektywne czyszczenie bez konieczności wycierania.
Szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking
Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury. W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników tradycyjnych, co umożliwia oszczędność czasu i energii.
Szybkie nagrzewanie
Tryb szybkiego nagrzewania piekarnika pozwala o 40% skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy w wymaganej temperaturze. Krótsza faza nagrzewania w porównaniu z tradycyjnym urządzeniem pozwoli Ci zamienić wolne chwile w niezapomniane posiłki.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Moc całkowita | 2.09 kW |
| Pojemność | 65 l |
| Programator | elektroniczny |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość zabudowy | 59.4 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Kolor | biały |
| Termoobieg | tak |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) grill (grill/opiekacz) grillowanie turbo nawilżanie ogrzewanie dolne rozmrażanie |
| Rożen obrotowy | nie |
| Prowadnice teleskopowe | tak |
| Czyszczenie | AquaClean kataliza |
| Klasa energetyczna | A |
| Waga | 26.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |