Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
Symbol: PV593P2TBM28H
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1812.93 Cena przed promocją: 2014.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PV593P2TBM28H
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1812.93 Cena przed promocją: 2014.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 13000 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 14000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Współczynnik TBW | 1400 |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 2000000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 1650000 IOPS |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.