Patriot Viper P410 M.2 PCI-Ex4 NVMe 1.4 1TB 5GB/s
Symbol: P410P1TBM28H
Dostępność: 0 szt.
Cena: 752.90 Cena przed promocją: 836.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P410P1TBM28H
Dostępność: 0 szt.
Cena: 752.90 Cena przed promocją: 836.55 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Interfejs | PCIe Gen4x4 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Współczynnik TBW | 160 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4500 MB/s |
| Waga produktu | 11 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość opakowania | 6,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 g |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 100mm |