Patriot Transporter LT 1TB USB3.2 Type-C SSD 1000 MB/s Alu Black
Symbol: PTPL1TBPECB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 682.61 Cena przed promocją: 758.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PTPL1TBPECB
Dostępność: 6 szt.
Cena: 682.61 Cena przed promocją: 758.45 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szerokość produktu | 32,5 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Waga produktu | 39,6 g |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1000 MB/s |
| Szerokość | 166mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 117mm |
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.