Patchcord UTP Lanberg PCU6-10CC-0100-S (RJ45 - RJ45 ; 1m; UTP; kat. 6; kolor szary)
Symbol: PCU6-10CC-0100-S
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3.87 Cena przed promocją: 4.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-10CC-0100-S
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3.87 Cena przed promocją: 4.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 1 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 205mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.