Patchcord Lanberg PCF5-10CC-0300-S (RJ45 - RJ45 ; 3m; kolor szary)
Symbol: PCF5-10CC-0300-S
Dostępność: 128 szt.
Cena: 6.02 Cena przed promocją: 6.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF5-10CC-0300-S
Dostępność: 128 szt.
Cena: 6.02 Cena przed promocją: 6.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.