Patchcord GEMBIRD PP6U-2M (RJ45 - RJ45 ; 2m; UTP; kat. 6; kolor szary)
Symbol: PP6U-2M
Dostępność: 35 szt.
Cena: 4.73 Cena przed promocją: 5.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PP6U-2M
Dostępność: 35 szt.
Cena: 4.73 Cena przed promocją: 5.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 2 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 1 | Męska |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.