Pasta Termoprzewodząca NOCTUA NT-H2 3,5g
Symbol: NT-H2 3,5G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 69.51 Cena przed promocją: 77.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NT-H2 3,5G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 69.51 Cena przed promocją: 77.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Gęstość | 2,81 g/cm³ |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -50 - 200 °C |
| Waga produktu | 3,5 g |
| Pojemność | 1,2 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Otwarte pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 85mm |
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.