Pasta Termoprzewodząca NOCTUA NT-H1 10g
Symbol: NT-H1 10G
Dostępność: 6 szt.
Cena: 79.27 Cena przed promocją: 88.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NT-H1 10G
Dostępność: 6 szt.
Cena: 79.27 Cena przed promocją: 88.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -50 - 110 °C |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Gęstość | 2,5 g/cm³ |
| Pojemność | 4 ml |
| Waga produktu | 10 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.