Pan Mięsko Urinary & Stress Control sucha karma dla kota 800g
Dostępność: 11 szt.
Cena: 28.41 Cena przed promocją: 31.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 28.41 Cena przed promocją: 31.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 800 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Kategoria | Dla kota |
| Białko | 36% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 255mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.