Pan Mięsko Przysmak dla kota Filety Kaczka 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.49 Cena przed promocją: 13.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.49 Cena przed promocją: 13.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 100 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Kaczka |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość wilgoci | 68% |
| Białko | 28% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość tłuszczu | 1,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.