Pan Mięsko Kurczak z królikiem sucha karma dla kota chrupki XS 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.51 Cena przed promocją: 15.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.51 Cena przed promocją: 15.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 400 g |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Włókna surowe | 4% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Białko | 39% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Zawartość wilgoci | 6% |
| Szerokość | 152mm |
| Długość | 61mm |
| Wysokość | 195mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.