Pamięć do notebooka DDR5 CSODIMM 32GB(2*16) 6400 CL52
Symbol: GR00C5-64L52S/32GDC
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2276.10 Cena przed promocją: 2529.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR00C5-64L52S/32GDC
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2276.10 Cena przed promocją: 2529.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
DDR5 CSODIMM
Ulepsz swojego laptopa lub mini-PC i zyskaj pełną wydajność w każdej sytuacji od pracy biurowej po tworzenie treści multimedialnych. Pamięć GOODRAM DDR5 CSODIMM nowej generacji zapewnia większą przepustowość, stabilność oraz energooszczędność, która przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii i większy komfort użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL52 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
69,6 x 30 x 3,7 mm |
| Waga | 16.6 g |
| Oznaczenia | |