Pamięć do notebooka DDR4 SODIMM 16GB(1*16GB)/3200 CL22
Symbol: LD4AS016G-B3200GSST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 687.60 Cena przed promocją: 764.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LD4AS016G-B3200GSST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 687.60 Cena przed promocją: 764.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
3.7 x 30 x 69.6 mm |
| Waga | 8 g |
| Oznaczenia | |