Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36
Symbol: PVER532G60C36KT
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2406.60 Cena przed promocją: 2674.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVER532G60C36KT
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2406.60 Cena przed promocją: 2674.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
44 x 133 x 7 mm |
| Waga | 92 g |
| Oznaczenia | |